Tre të vrarë në Rio
Pëlqej
Një djalë njëvjeçar dhe dy persona tjerë kanë humbur jetën nga shkëmbimi i zjarrit në një favela në Rio de Janeiro.

Gjatë të shtënave mes policisë që po bastiste favelen dhe personave të armatosur, kanë mbetur të plagosur edhe katër persona tjerë.

Favelat janë lagjet më të rrezikshme në Brazil, të cilat kontrollohen kryesisht nga baronët e drogës, në të cilat jetojnë familjet e varfra. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori