Masakra përfundon me katër pengje të vrarë (FOTO LAJM)

Policia franceze ka njoftuar se Amedy Coulibaly kishte marrë peng dhjetë persona në një super-market dhe se katër nga këta janë vrarë nga ana e tij.

Terroristi Coulibaly dyshohet se dje ka vrarë edhe një police.

Bëhet e ditur se dy policë të RAID kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje kritike.

Policia e ka patur të domosdoshme të ndërhyjë për të kapur Coulibalyn, pasi ai në veprime ka qenë shumë i rrezikshëm./albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori