TRAGJEDIA në Danimarkë / Babai vret katër fëmijët, gruan dhe pastaj veten (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur sot në Danimarkë, pasi dyshohet se një 45-vjeçar ka vrarë katër fëmijët, gruan dhe më pas veten.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Ulstrup, një fshat në jugperëndim të Randers, rreth 185 kilometra në veriperëndim të Kopenhagës.

Sipas autoriteteve bëhet fjalë për gruan e tij 42-vjeçe, si dhe dy djem dhe dy vajzat e çiftit ku më i madhi ishte 16 vjeç ndërsa më i vogli i familjes vetëm 3 vjeç.

Policia ka hedhur poshtë spekulimet e medieve se ka qenë një rrjedhje gazi që ka shkaktuar vdekjet, dhe se deri më tani nuk është bërë i ditur asnjë motiv që ka çuar në shuarjen e familjes, por sipas dyshimeve paraprake, thuhet se ka qenë babai ai që ka vrarë fëmijët, gruan dhe më pas veten. /albeu.com/


Shtuar më 11/01/2017, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori