Tragjedi në Oklahoma, babai vret dy vajzat dhe më pas veten
Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Oklahomën, pasi një baba ka vrarë me armë zjarri dy vajzat e tij.

Ai mësohet se ishte zënë me bashkëshorten ndaj edhe e ka marrë në telefon teksa vriste dy vajzat ndërsa i thoshte "A po të pëlqen?".

Më pas ai ka drejtuar edhe armën nga vetja duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja është konsideruar si makabre nga banorët e lagjes, ndërsa pohojnë se ccifti kishte pasur edhe në 2017 probleme serioze. /albeu.com/

Shtuar më 11/02/2021, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori