Toreadori humb jetën tragjikisht, demi i tërbuar i ngul brinjët në organet jetësore (VIDEO)
Një toreador i ri ka humbur jetën, pasi u godit nga një dem, gjatë turneut të tij debutues në Lisbonë të Portugalisë.

Fernando Quintela, 26 vjeç pësoi dëmtime të brendshme dhe kirurgët nuk qenë në gjendje ta shpëtonin atë, përcjell albeu.com.

Demi i fuqishëm e hodhi trupin e tij në ajër dhe i nguli brinjët në organet jetësore. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2017, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori