Tmerrohen qytetarët, çfarë po bën kjo vajzë (VIDEO)
Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël u pa duke luajtur me kukullën e saj në skajin e ballkonit të katit të katërt të një banese.

Dëshmitarët kapën me kamerë momentin e frikshëm, kur vogëlushja rrezikon të bjerë nga ballkoni i cili nuk duket se ka mbrojtëse.

Vajza shihet në ballkon afër një dritare të hapur, duke luajtur përreth dhe duke iu afruar skajit të ballkonit.
Shtuar më 08/11/2018, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori