Tmerr në plazh, peshkaqenët i shkojnë pushuesve tek këmbët (VIDEO)
Në Oklaoosa të Floridas, pushuesit e shijojnë plazhin me peshkaqenët.

Kjo është videoja që po bën xhiron e rrjetit dhe i ka futur frikën në palcë turistëve që kishin vendosur ta vizitonin plazhin e mrekullueshëm.

Disa peshkaqenë iu afruan aq shumë bregut sa pushuesit i mbërtheu paniku.

Pushuesit më kurajozë tentuan t'i frikësonin, ndërsa të tjerë filluan t'i filmonin nga larg.


Në pak sekonda shihet se si peshkaqenët u larguan më pas me shpejtësi drejt thellësisë.
Shtuar më 03/07/2017, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori