Tmerr! E copëton dhe ia pret kokën nënës

James Dunleavy e ka copëtuar nënën e tij në disa copa dhe në fund ia ka hequr edhe kokën asaj.

Ai është dënuar për gjestin makabër me 9 vite burg.

Përpara gjykatës ai tha se e kishte kryer veprimin, pasi mendonte se nëna e tij ishte një zvarranik.

Gjykata ka dalë në përfundimin se Dunleavy është psikopat./albeu.com/


Shtuar më 15/01/2015, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori