Tjetër dyshim për akt terrorist në Britani (FOTO)

Një nga qendrat më të mëdha tregtare në Britaninë e Madhe është përfshirë nga frika dhe stafi u largua, për shkak të një çante të dyshimtë të gjendur pranë ndërtesës.

Punëtorët kanë thënë edhe se kanë dëgjuar deri zhurmë.

Raportohet se ka ndodhur një shpërthim i kontrolluar. /Albeu.com/
Shtuar më 21/11/2015, ora 23:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori