Terroristët tentuan të hidhnin policinë në ere, ja çfarë e prishi planin e tyre (FOTO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Drejtoria e Policisë në Gaziantep të Turqisë është sulmuar nga tre persona, ku njeri prej tyre është ekzekutuar nga forcat e sigurisë.

Ndërkohë, dy të tjerët kanë mundur të largohen.

Mësohet se tre personat tentuan që të hynin në godinë duke shpërthyer një bombë fillimisht, të cilën e kishte të vendosur në trup njëri prej tyre, shkruan Hurriyet., ndërkohë që pas këtij shpërthimi pritej që të ndërhynin edhe dy të tjerët duke përfituar nga rrëmuja e krijuar.

Plani i sulmuesve është prishur në momentin kur është pikasur terroristi i parë duke u neutralizuar nga policia. /Albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}