Terroristët tentuan të hidhnin policinë në ere, ja çfarë e prishi planin e tyre (FOTO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Drejtoria e Policisë në Gaziantep të Turqisë është sulmuar nga tre persona, ku njeri prej tyre është ekzekutuar nga forcat e sigurisë.

Ndërkohë, dy të tjerët kanë mundur të largohen.

Mësohet se tre personat tentuan që të hynin në godinë duke shpërthyer një bombë fillimisht, të cilën e kishte të vendosur në trup njëri prej tyre, shkruan Hurriyet., ndërkohë që pas këtij shpërthimi pritej që të ndërhynin edhe dy të tjerët duke përfituar nga rrëmuja e krijuar.

Plani i sulmuesve është prishur në momentin kur është pikasur terroristi i parë duke u neutralizuar nga policia. /Albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.