Terror në aeroportin e Amsterdamit (FOTO LAJM)

Aeroportit i Amsterdamit u evakuua mbrëmjen e djeshme pasi policia dhe një skuadër e bombës kishin arrestuar një person të dyshuar se dispononte një eksplozive.

I dyshuari u arrestua nga policia jashtë hyrjes kryesore të aeroportit pas paralajmërimit se ai mbante eksplozivë, shkruan DailyMail.

Shfletoni fotot për të pare ndodhin e mbrëmshme./Albeu.com/
Shtuar më 13/04/2016, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori