Tërmet në Serbi
Mëngjesin e sotëm një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës të Rihterit është regjistruar mëngjesin e sotëm në rajonin e qytetit të Kuçevës në Serbi, njofton Instituti Sizmologjik.
Tërmeti është regjistruar në orën 04:05 të mëngjesit.

Kryetari i Kuçevës, Novica Janosheviq ka thënë për RTS se tërmeti është ndjerë por nuk ka zgjatur dhe se nuk ka ngjallur panik tek qytetarët.

Tani për tani, nuk ka informata për dëme të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2016, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori