Tërheqje zvarrë dhe shkulje flokësh, plas sherri mes grave (FOTO LAJM)

Eventi më prestigjioz në Britani, ai i garave me kuaj ka përfunduar si mos më keq.

Teprimi me alkoolin ka bërë që një grup të rinjsh të zihen masivisht mes tyre në Doncaster.

Të veshur plot stil dhe me kostume, të rinjtë janë shtrirë përtokë duke u kacafytur me njëri-tjetrin.

Në fotot e publikuara shihen qartë dy femra teksa kapen për flokësh dhe tërheqin zvarrë njëra-tjetrën.

Shtuar më 16/09/2019, ora 08:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori