Tentoi të plaçkiste bankomatin, hajduti e pëson keq (VIDEO)
Plaçkitësi që tentoi të vidhte një bankomat në Skoci, ka pësuar lëndime të konsiderueshme, kur u përpoq që me një mjet shpërthyes të realizojë plaçkitjen.

Kamerat e sigurisë filmuan momentin e jashtëzakonshëm, të shpërthimit të flakëve dhe mbeturinave që u përhapën në tërë atë pjesë të Clydebank.

I dyshuari 51-vjeçar ka mbetur pa vetëdije teksa shoqëruesi tij është larguar me shpejtësi.

Derisa gjendja e tij është nën kontroll, forcat e rendit po punojnë në identifikimin e bashkëpunëtorit të arratisur. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori