Tentoi të hante 50 vezë për 2 mijë euro, humb jetën 42 vjeçari
Subhash Yadav ka tentuar që të plotësojë një sfidë ku do të hante 50 vezë, por sfida i ka shkuar keq.

Ai ka ngrënë 42 dhe më pas është rrezuar përtokë shkruan albeu.com.

42-vjecarit në Indi i ishte premtuar se do të fitonte 2000 euro por në fakt ka gjetur vdekjen.

Edhe pse e kanë cuar menjëherë në spital, burri ka humbur jetën dhe sipas mjekëve nga ngrënia e tepërt. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2019, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori