Të tjera të shtëna në SHBA, vritet 10-vjeçari
Të tjera të shtëna janë regjistruar në SHBA. Një burrë qëlloi drejt një makine duke vrarë një fëmijë 10- vjeçar dhe plagosur rëndë nënën e tij në Oakdale në Minnesotas.

Të shtënat nuk kanë pasur një motiv, të paktën sipas të dhënave tëpara të policisë e cila ka ndaluar një 33 vjeçar. Dëshmitarë të ngjarjes thanë se pati disa të shtëna por policia nuk ka sqaruar ende nëse ka të tjerë të plagosur. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2013, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori