Të shtëna në një shkollë në Uashington, 1 i vdekur e 5 të plagosur
Pëlqej
Një nxënës ka humbur jetë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një shkollë në Uashington si pasojë e një sulmi me armë.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport.

Autori i dyshuar është në paraburgim ndërsa të gjithë nxënësit dhe stafi janë duke u evakuuar. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2017, ora 21:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori