Të shtëna me armë zjarri, disa viktima në SHBA
Pëlqej
Disa të shtëna me armë zjarri janë shënuar në, në verilindje të Baltimorës, në Maryland. Policia flet deri tani për disa persona të vrarë.

Autoritetet kanë ftuar banorët e zonës të vendosen në zona të sigurta. Shkëmbimi i zjarrit ka nisur sipas dëshmive të para, në një kryqëzim në zonën e Perryman, jo shumë larg qytezës së Aberdeen, në kontenë e Harford dhe më pas në zonën e një kishe dhe një parku, por ende nuk ësHtë e qartë se si efektivisht ka ndodhur përleshja me armë.

Policia po kërkon agresorin në një zonë të pyllëzuar, por ku ka edhe disa shkolla. Polcia ka dhënë urdhër që banorët të bëjnë kujdes.

Shtuar më 20/09/2018, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori