Të shtëna brenda një hoteli në SHBA, evakuohet zona
shtëna me armë janë shënuar brenda një hoteli në Dallas, (Texas, SHBA) këtë të hënë.

Dhomat janë evakuuar dhe parkingu i hotelit është siguruar.

Një dëshmitar tha se një grua "histerike" ishte brenda dhomës ku u dëgjuan të shtëna, raportoi gazetarja e WFAA-TV Tanya Eiserer. /albeu.com/


Shtuar më 03/07/2017, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori