Të kalosh poshtë ylberit, shihni pamjet mahnitëse (FOTO LAJM)

Një udhëtim i MailOnline kohët e fundit dëshmoi një ylber nga ajri duke u nisur nga aeroporti Ushuaia në majë të Argjentinës, me rrezet me ngjyrë që u ngritën nga peizazhi malor prapa.

Po sipas këtij mediumi, një fotograf tjetër ka qenë me fat të sheh një ylber në qiell gjatë një fluturimi ose duke përdorur një drone.

Një fotograf kapi Ujëvarën Victoria në Afrikën e Jugut me një hark të ngjyrosur në re, SHKRUAN tELEGRAF.

Një tjetër fotograf me sytë e shqiponjës mori një panoramë që të lë pa frymë me një brez ngjyrash që ra mbi rruzullin malor të Sella Passit midis krahinave të Trentino dhe Tirolit Jugor në Itali.

Dhe juve çfarë u mbetet, është të shijoni këto pamje të mrekullueshme, të cilat me siguri do tu pëlqejnë. /albeu.com/


Shtuar më 22/02/2018, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori