E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Disa presin shkatërrimin e botës, por NASA ka një lajm të madh pas një jave
hënën, më 21 gusht, e gjithë Amerika e Veriut do të përfshihet në një eklips të Diellit.

NASA do ta transmetojë atë nëpërmjet të gjitha pikave të vendosura në tokë dhe nga aeroplani e anija kozmike,përfshirë Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor.

Mbulimi fillon në mesditë deri në orën 6 mbasdite. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2017, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori