Të gjithë janë fiksuar nga ky veprim i Trump-it në takimin me Putinin (VIDEO)


Pëlqej
Takimi në mes të Presidentit të SHBA’së Donald Trump dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin, ka marrë vëmendje të madhe nga të gjithë mediat e botës. Por, një gjest i Trumpit, edhe më shumë ka bërë bujë.

Në fillim të takimit, aty ku hyjnë kamerat dhe fotoreporterët të marrin pamje nga dy presidentët, Trump bën një lëvizje të çuditshme.

Presidenti i SHBA’së, e shikon Putinin dhe ia bënë me sy.

Kjo gjuhë e trupit po cilësohet mjaft e sikletshme nga mediat që panë këtë moment, në prag të një takimi historik.
Shtuar më 16/07/2018, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori