Talenti i frikshëm i kësaj vajze do t'ju lërë gjithë natën pa gjumë (VIDEO)

Pëlqej
19 vjeçarja nga Kanadaja, Isobelle Carmichael filloi ta zhvillonte talentin e saj shumë kohë më parë mesa mundësi që kishte, ndërkohë që tashmë ajo është bërë një profesioniste e vërtetë.

Ajo përgjithësisht realizon make up të përshtatshëm për tu përdorur në festat e frikshme dhe në filma horror dhe perfeksioni sesi i realizon këto pamje është vërtet i frikshëm.

Ju mund t'i gjeni disa prej punëve të saj në galerinë që shoqëron ktë lajm por nëse keni një zemër të dobët bëni mirë të mendoheni dy herë. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2018, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori