Taksia përplaset me turmën e njerëzve në aeroportin e Bostonit (FOTO LAJM)
Një taksi ka goditur një grup këmbësorësh në aeroportin Ndërkombëtar të Bostonit në SHBA, Logan, duke plagosur së paku nëntë vetë.

Incidenti ndodhi jashtë një kafeneje pranë stacionit të taksive në aeroport.

Policia ka rrethuar zonën dhe po e trajton incidentin si të shkaktuar nga gabimi njerëzor duke përjashtuar kështu mundësinë e një sulmi terrorist.

Të plagosurit janë transportuar në spitale ndërsa shoferi po merret në pyetje nga autoritet. /albeu.com/
Taksia përplaset me turmën e njerëzve në aeroportin e Bostonit

Shtuar më 03/07/2017, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori