E FUNDIT/ 159 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Të shtëna me armë zjarri në Paris, dy të vdekur
Dy persona kanë mbetur të vdekur gjatë të shtënave me armë në kryeqytetin e Francës në Paris.

Sipas medieve ndvrkombëtare, mësohet se autori është një person rreth të 30-tave, i cili ka qëlluar me armë zjarri partneren në mes të një rruge periferike, pranë tregut Corbeille Essonne dhe më pas veten.

Ende nuk ka të dhëna zyrtare për të plagosur apo persona të tjerë të vrarë që kanë qenë pranë vendngjarjes, por policia po heton për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2017, ora 08:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori