Të shtëna me armë në SHBA, evakuohet spitali në Houston (FOTO LAJM)

shtëna me armë janë janë raportuar nga brenda spitalit Ben Taub në Huston këtë mbrëmje.

Policia në Houston është stacionuar jashtë spitalit Ben Taub këtë mbrëmje pas raporteve se janë dëgjuar të shtëna me armë brenda ndërtesës.

Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes teksa punëtorët dhe pacientët janë evakuuar nga spitali.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo jo./albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori