Sulmi në Vegas, historia rrënqethëse e kësaj fotoje (FOTO LAJM)

David Becker, një fotograf i “Getty Images” po fotografonte koncertin e muzikës country në Las Vegas, por e gjeti veten mes sulmit më të përgjakshëm me armë në historinë e Amerikës.

Fotoja e tij po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe po përlot shumë njerëz sepse pas saj fshihet një e vërtetë shumë e dhimbshme, përcjell albeu.com.

Sonny Melton dhe Jason Aldean po ndiqnin Festivalin e 91 Harvest në Las Vegas.

Mes lotësh pronari i qendrës ku punonte bashkëshorti u shpreh se Jason vdiq duke shpëtuar jetën e saj. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2017, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori