Sulmi kunder Mileticit synon pengimin e dialogut
Albeu.com
Ministri për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviç, vlerësoi se sulmin e sotëm të armatosur kundër deputetit në Kuvendin e Kosovës, Petar Miletiç, e kanë nxitur ekstremistët, qëllim i të cilëve ...... është frikësimi i qytetarëve dhe pengim i dialogut, me të cilin do të sigurohej paqe e vazhdueshme në Kosovë.
Shtuar më 05/07/2010, ora 14:54
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori