Sulm vetëvrasës, 11 të plagosur në Degestan
Të paktën 11 persona, përfshirë pesë policë, janë plagosur si pasojë e një sulmi vetevrases që ka ndodhur në afërsi të një godine të Ministrisë së Punëve të Brendshme në Dagestan. Ndërkohë raportohet se dy zyrtarë policie dhe dy civilë kanë marrë lëndime serioze.

Viteve të fundit, Rusia ka qenë dëshmitare e disa sulmeve vetëvrasëse të kryera nga femrat. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2013, ora 18:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori