Sulm terrorist me kamion në Jerusalem, 3 të vdekur dhe 15 persona (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një sulm terrorist ka ndodhur në Jeruzalem, ku një person ka shtypur disa njerëz duke lënë të paktën 3 të vdekur dhe mbi 15 të plagosur.

Sulmi ka ndodhur në një shëtitore në qytetin e vjetër të Jerusalemit.

E njëjta metodë e cila u mori jetën 3 personave, është përdorur edhe në Berlin, ku 12 persona humbën jetën. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2017, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.