Sulm në Paris, vritet një polic (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një oficer policie ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur në një sulm të mundshëm terrorist në Paris, shkruan “Sky news” përcjell Albeu.

Policia bën të ditur se personi që qëlloi në drejtim të policëve është qëlluar ndërsa autoritet po paralajmërojnë njerëzit që të shmangin zonën bulevardit “Champs-Elysees”

Mediat vendase raportojnë se në vendin e ngjarjes janë dëgjuar dy të shtëna. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2017, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.