Sulm në një lokal në Kaliforni, dhjetra të plagosur
shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një lokalKaliforni, si pasojë e të cilave janë plagosur dhjetëra njerëz.

Deri tani, nuk ka informacione për viktima.

Sipas mediave amerikane, ka pasur rreth 30 të shtëna. Sipas policisë, i dyshuari është nga Lindja e Mesme, rreth moshës 20-vjeçare, me mjekër dhe i veshur i gjithi me të zeza.
Shtuar më 08/11/2018, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori