Sulm me armë në një restorant në Stamboll, viktima dhe të plagosur


Një sulm me armë ka ndodhur në një restorant në Stamboll.
Deri më tani raportohet për një person të vrarë dhe dy të tjerë të plagosur, shkruajnë mediat turke.

Ngjarja ka ndodhur në një restorant popullor në afërsi të kalasë historike “Anadolu Hisar” në anën aziatike të Stambollit.

Sipas raportimeve, sulmuesi i vetëm është arrestuar ndërsa ende nuk dihet motivi i sulmit. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2017, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori