Stuhia tropikale ne Guatemale morri jeten e 101 vetave
Albeu.com
Zyrtarët thonë se stuhia e parë tropikale këtë sezon ka shkaktuar vdekjen e së paku 101 njerëzve në gjithë Amerikën Qendrore. Stiuhia Tropikale, Agatha, poashtu ka detyruar mijëra njerëz që të largohen nga shtëpitë e tyre, për shkak ...... të reshjeve të mëdha në Guatemalë, El Salvador, Honduras dhe Meksikë.
Shtuar më 31/05/2010, ora 11:22
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori