Stuhia e pazakontë në qytetin e qetë (VIDEO)
Këto imazhe mahnitëse kapën momentin kur një tornado e madhe kaloi përmes Krimesë, duke shkaktuar shkatërrime dhe ndërprerje të energjisë në zonë.

Andrei Sheliakin po udhëtonte përreth gadishullit, kur stuhia nisi përmes Feodosia.

Z. Sheliakin tha: "Kam parë stuhi në jetën time, por jo si kjo. Po e filmoja nga një distancë prej 800 metrash apo edhe më pak. Ishte mjaft e frikshme dhe e pazakontë.

Gruaja ime ishte pranë meje dhe më kërkoi të ndaloja filmimet, të vraponim dhe të fshiheshim në bodrum.

Duart e mia po dridheshin, por qëndrova deri në fund të stuhisë".
Shtuar më 12/09/2018, ora 21:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori