Stuhi në SHBA, regjistrohen 13 viktima (VIDEO)
Një stuhi e fortë ka përfshirë disa shtete amerikanë gjatë ditës së mërkurë ku janë regjistruar 13 viktima dhe disa dhjetra të plagosur. Stuhia ka prekur Illinois, Missouri dhe Kansas ndëkohë që ekipet e shpëtimit po punojnë për nxjerrjen e të mbijetuarve të cilët janë zënë nga ndërtesat.

Në Kansas është shpallur gjendja e Emergjencës. Muaji mars shënon fillimin e tornadove në këto shtete ku herë pas herë regjistrohen viktima. /albeu.com/Pamje pas stuhisë:


231002059">231002059&edition=BETAUS" id="rcomVideo_231002059" width="480" height="480"> <param name="movie" value="http://www.reuters.com/resources_v2/flash/video_embed.swf?videoId=231002059">231002059&edition=BETAUS">param> <param name="allowFullScreen" value="true">param> <param name="allowScriptAccess" value="always">param> <param name="wmode" value="transparent">param> 231002059">231002059&edition=BETAUS" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="480" height="480" wmode="transparent">
Shtuar më 29/02/2012, ora 18:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori