Strauss Kahn, drejt kandidatures per ne Elize
Albeu.com
Mund të konkretizohet kandidatura e drejtorit të përgjithshëm të FMN-së, Dominique Strauss Kahn për lidershipin e pallatit Elize. Sipas mediave franceze, Strauss Kahn ka organizuar një drekë me nje rreth të ngushtë shoqëror, për atë që interpretohet ...... si lëvizja e parë për garimin në zgjedhjet presidenciale të 2012. Strauss Kahn, 61 vjeç dhe socialist, disa herë ministër, është personi më i akredituar për një kandidaturë të majtë për Elizeun.
Shtuar më 05/05/2010, ora 19:37
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori