Stjuardesat filmohen gjatë një orgjie, plas skandali me kompaninë ajrore (VIDEO)
Një grup stjuardesash janë filmuar gjatë në orgjie në një hotel të Spanjës duke shkaktuar skandal në kompaninë ajrore "China Eastern Airlinës".

Në shënimin që shoqëroi videon e publikuar në rrjetin social kinez, Weibo thuhej se stjuardesat dhe dy burrat që shihen në video ishin punonjës të kompanisë ajrore “China Eastern Airlines”, por kompania mohoi krejtësisht zërat duke thënë se nuk bëhej fjalë për punonjës të saj.

Videoja ka marrë miliona shikime në rrjetet sociale me komente të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 13:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori