Snoop Dogg shan Trumpin dhe tymos hashash
Pëlqej
Reperi ka një histori të gjatë të ngacmimit të Trumpit dhe dallohet për aftësinë për të shkaktuar shumë reagime.

Reperi Snoop Dogg po e vazhdon misionin e tij për ta irrituar presidentin Trump sa më shumë që të jetë e mundur. Ai doli për një shëtitje pranë Shtëpisë së Bardhë dhe këtë e publikoi për ndjekësit e tij. Në të, ai dëgjohet duke thënë: “Ja ku jemi te Shtëpia e Bardhë. Të gjithë këta rob**rë janë në Shërbimin Sekret, apo jo? Do të doja të dal dhe ta bëj një foto, por nuk kam se ku ta parkoj veturën”.

Më pas, ai e shan Donald Trumpin me shprehjen “F*** the President”, duke i kërkuar vozitësit të tij që ta ndalte veturën.


Shtuar më 09/11/2018, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori