Skena horror në Londër, masakron ushtarin me hanxhar (VIDEO-FOTO)
Një person, që mendohet se ka qenë ushtar, gjeti vdekjen pasi u vra nga dy persona të armatosur në një sulm të çmendur në një nga rrugët e Londrës. Dëshmitarët treguan për skena horror ndërsa një video e një prej autorëve të kërij sulmi po qarkullon në internet.

Ushtari u godit me makinë dhe më pas trupin e tij e copëtuan me hanxhar në mes të rrugës. Mendohet se ata ia prenë kokën ushtarit. Dy të dyshuarit u plagosën gjatë një konfrontimi me armë me policinë dhe janë dërguar në spital për trajtim.


“Betohemi për Allahun e plotfuqishëm se nuk do ndalojmë së luftuari me ju,” tha personi i akuzuar për sulmin.
Ai kërkoi falje për femrat që ishin dëshmitare të kësaj ngjarje./albeu.com/
Skena horror në Londër, masakron ushtarin me hanxhar

Shtuar më 23/05/2013, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori