Skandal pedofilie në Serbi, prindërit tmerrohen pasi blenë këto mbathje (FOTO LAJM)

tregjet dhe dyqanet serbe ka shpërthyer skandali! Të paktën kështu raporton gazeta serbe “Kurir”, e cila në numrin e sotëm shkruan se në tregjet serbe po shitën rroba të brendshme për fëmijët me motive seksit.

Sipas këtij artikulli që trajton këtë temë, raporton arbresh.info, shitja e këtyre të brendshmëve me motive të seksit oral dhe grupor, është shqetësuese për popullin serb.

“Janë tejet të frikshme për prindërit, se fëmijët janë të ekspozuar ndaj skenave që mund të jenë një shtytje e drejtpërdrejtë në pedofili”, shkruan gazeta serbe.

Shtuar më 02/07/2018, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori