SKANDAL/ Djemtë e Ballkanit prostituojnë rrugëve të Italisë për 20 euro (VIDEO)
Pëlqej
Fëmijë djem dhe minorenë të moshës nga 8 deri në 16 vjeç, kanë rënë pre e tutorëve të cilët i nxjerrin në rrugë e më pas i prostituojnë.

Emisioni investigativ "Le Iene", ka publikuar së fundmi se si fëmijë dhe minorenë nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona të ndryshëm, nga policië karabienerë deri tek gjykatës italianë dhe paguhen 20-deri në 30 euro.

Sipas emisionit investigativ, fëmijët vijnë kryesisht nga Rumania, Bosnja, por edhe vende të tjera.

Ata tregojnë se i gjejnë klientët e tyre përreth stadiumit të Barit.

"Le Lene", sjell rrëfimin e Tomit, vetëm 8 vjeç. Ai tregon në fshehtësi se bën seks me burra, të cilët vijnë e marrin me makinë. Tomi tregon se e bën të gjithë këtë vetëm për para. /albeu.com/


Shtuar më 20/03/2017, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori