S'ka titull doktor nderi për kryeministrin Erdogan
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri i Turqisë Rexhep Taip Erdogan është privuar nga marrja e titullit të nderit Doktor i Shkencave në fushën e marrëdhënieve ndërkombëtare. Kështu ka vendosur Këshilli Shkencor i Universitetit Shtetëror të Sirisë në Aleppo.

Kryeministri Erdogan në vitin 2009 është nderuar me këtë titull në periudhën e lulëzimit të bashkëpunimit siriano-turk. Ndërkohë sipas Rektrorit të Universitetit Khodr al- Orfali, Rexhep Tajip Erdogan u privua nga titulli i nderit për organizimin e komplotit kundër popullit sirian dhe represionit të policisë kundër protestuesve në Turqi. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2013, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.