Situatë kritike në Itali, rrugët nën pushtetin e zjarreve (VIDEO)

🔴Devastante incendio sull'A1 Roma-Napoli!!!! Mai visto niente del genere!!!!!!🔴

A post shared by Gianluca Ginoble Il Volo (@gianginoble11) on


Një autostradë që lidh Milanin me Napolin është bllokuar si pasojë e një zjarri masiv që ka përfshirë pyllin aty pranë.

Autoritetet italiane kanë mbyllur autostradën për shkak të nxehtësisë së lartë dhe tymitpranishëmkufizon fushëpamjen e drejtuesve të automjeteve.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia e trafikut rrugor, automjetet emergjente dhe zjarrfikësit nga toka dhe ajri. /albeu.com/




Shtuar më 22/07/2017, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori