Situatë e pazakontë, majmuni zhvesh turisten (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti qesharak ku një majmun gati zhveshi një turiste ndërsa iu hodh asaj në krahë.

Brittany Boëman ishte me shokët e saj kur vizitoi qendrën e majmunit në Tajlandë dhe u përball me një situatë të pazakontë, përcjell albeu.com

Për fat të mirë Brittany arriti të shmangë situatën e sikletshme pasi majmuni tentoi t'i heqë bluzen.

Brittany tha: "Të gjithë qeshëm aq shumë sa na dolën e dhe lot nga sytë. Ishte gjithçka kaq e rastësishme, jam e lumtur që e kemi kapur në kamera". /albeu.com/


Shtuar më 16/03/2018, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori