Situata del jashtë kontrolli, po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses (VIDEO)
Pëlqej
Po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses.

Ky është momenti qesharak kur një dhëndër e gjuajti për toke nusen e tij, përderisa po tentonte t’ia përplaste tortën në fytyrë.

Në fillim të videos, çifti shihet duke e prerë tortën e dasmës.

Sapo të marrin nga një copë, ata dalin përballë njëri-tjetrit dhe përgatiten për përplasjen e tortës.

Por dhëndri godet më fort se që duhet, duke e rrëzuar nusen e tij para mysafirëve. 
Shtuar më 11/10/2018, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori