Siri, qeveria njofton vrasjen e 400 "terroristëve"
Më shumë se 400 "terroristë" janë vrarë në 24 orët e fundit rreth Damaskut nga forcat besnike të presidenti Bashar al Assad. Raporti u bë i ditur sot në mëngjes nga një burim anonim qeveritar.


Mësohet se 268 militantë janë vrarë në jug të Damaskut ndërsa dhe rreth 200 të tjerë janë vrarë në luftimet në anën perëndimore dhe në veri. Ofensiva është konfirmuar edhe nga burime të rebelëve. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2013, ora 13:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori