Siri/ Gazetari plagoset nga predha gjatë transmetimit direkt (VIDEO)
Fadhel Milad, gazetari i Al Jazeera, po transmetonte direkt kur papritur u godit nga një predhë.

Fadhel Milad dhe kameramani, të mbrojtur nga jeleku anti-plum dhe helmeta, janë plagosur, por nuk janë në gjendje të rëndë për jetën.

Gazetari ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi, është përlotur gjatë një transmetimi direkt, teksa raportonte për dramën e fëmijëve sirianë në Aleppo. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2016, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori