Siri, 27 të vdekur dhe 150 të plagosur nga shpërthimet (VIDEO)
Të paktën 27 persona humbën jetën ndërsa më shumë se 150 të tjerë mbetën të plagosur nga shpërthimi i dy bombave në kreyqytetin e Sirisë. Sipas mediave ndërkombëtare shpërthimet kanë ndodhur brenda pak minutash pranë një stacioni policie dhe një qendre të zbulimit në Damask.

Ndërsa sulmet ende nuk janë marrë përsipër nga asnjë organizatë terroriste. /albeu.com/


Video:


Shtuar më 18/03/2012, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori